
Marine Dynamics AS – for en enklere arbeidsdag på havet
I Marine Dynamics brenner vi for å forenkle og trygge arbeidshverdagen på havet. Fra vår hjemmehavn på Ballstad i Lofoten, jobber vi målrettet med å utvikle neste generasjons digitale kommunikasjonsløsninger til marint yrkesbruk.
Dette har resultert i driftssikre, fremtidsrettede og brukervennlige løsninger som feks:
MarineSmart fangstdagbok: ERS godkjent for bruk i en rekke internasjonale fiskerisoner (inkl EU, Storbritannia og internasjonalt farvann)
MarineAir sporingsantenne: VMS posisjonsrapportering
MarineCloud internett: Kraftig wifi og ethernet til båt – du betaler kun for de data du forbruker
MarineSense sensorovervåking: Med sms-varsling for kritiske systemer i båt
MarineControl: Internkontrollsystem og digitalt dokumentarkiv for full kontroll om bord
I tett dialog med fiskeflåten og våre samarbeidspartnere innen skipselektronikk, jobber vi for å utvikle stadig bedre løsninger.
Marine Dynamics tilbyr nå ekstra gode priser til Fiskarlagets medlemmer.
Ta kontakt i dag for et godt tilbud:
76 08 40 00 / post@marinedynamics.no

Andre aktuelle saker
Aquatic Food Forum 2026
Verden har endret seg. Har matindustrien hengt med? Verden endrer seg raskere enn noen gang, og matindustrien merker det. Nye utfordringer dukker opp kontinuerlig, forsyningskjeder settes under press og teknologisk utvikling gir muligheter som ikke venter. I september samles over 100 ledere og fagpersoner til Aquatiq Food Forum 2026 for å ruste seg for det som kommer.
Fiasnytt mai
Her får du nyheter fra mange av våre leverandører, og mange gode tilbud til din bedrift.
eProvider er ny IT leverandør
FIAS har inngått samarbeid med eProvider som ny IT leverandør. Dette betyr at FIAS medlemmer nå får
tilgang til en norsk IT partner med solid bransjeerfaring – og svært fordelsaktige medlemspriser på tjenester
og løsninger innen IT, sikkerhet og kommunikasjon.

