Granberg AS ny samarbeidspartner på hansker
Granberg AS har med over 50-års erfaring en unik produktkunnskap og ekspertise, som kommer våre bedrifter til gode. De har fokus på kunden og utvikler til stadighet nye kundetilpassede hanskeprodukter, etter stadig nye krav fra markedet.

I dag er Granberg AS et stolt og veletablert selskap med kunder over hele verden. Firmaet har et sterkere kundefokus og en sterkere satsing på design enn noensinne. Dette har gjort de i stand til å rekruttere de beste fagfolkene og utvikle de sterkeste merkevarene i bransjen. Patenterte materialer og produkter, og innovasjon til beste for deres kunder er noe av det som kjennetegner de.
De er stolte av sin historie og de er stolte av sine nyvinninger. Stoltest av alt er de over alle de gode tilbakemeldingene fra de som daglig bruker deres hansker.
De beskytter og hjelper viktige hender verden over. Med over 50 års erfaring er de fortsatt nysgjerrige, fortsatt i utvikling og fortsatt fast bestemt på å gi din bedrift de beste hansker.
Du er i trygge hender hos Granberg AS.
Link til fiskerhanske-katalog
Andre aktuelle saker
Løser støvelutfordringene
Alle som jobber på den værbitte merdkanten vet at glatte såler er en stor utfordring. Nå har støvelprodusenten Bekina utviklet en ny teknologi og lansert en revolusjon av en støvel – som får has på de fleste utfordringene med skotøy i havbruksnæringa.
Besøk TESS på HavExpo for en hyggelig fagprat
TESS ønsker deg velkommen til deres stand A-200 under HavExpo – 10 – 12 mai. En ny og spennende møteplass, innen havbruk og fiskeri.
Lær mer om bærekraftig teknologi for energibevisst design
RS Components AS har laget en hel side med nyheter om bærekraftig design
Kontakt:
Boks 639 Sentrum, N-7406 Trondheim
Tlf: +47 73 84 14 00
E-post: post@sjomatbedriftene.no
Besøksadresse:
6. etasje
Dronningens gate 7
Trondheim
Meld deg på vårt nyhetsbrev her
Bli med på vår e-postliste om du vil holde deg oppdatert på vår aktivitet og aktuelle saker for sjømatnæringa. Her kan du også oppdatere din profil eller melde deg av.